Müze Üyelikleri

Müze Üyelikleri sanatseverlere bir yandan sanatı yakından takip etmek bir yandan da ek ayrıcalıklardan yararlanmak için önemli fırsatlar sunuyor. Türkiye’deki birçok önemli müzenin sunduğu farklı üyelik seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek favori müzelerinizi sevdiklerinizle birlikte sınırsız olarak gezebilir, sergilerin ön izleme ve açılışlarına katılma şansı elde edebilir, özel etkinliklere davet edilebilir, küratör ve direktörlerle özel turlara katılabilirsiniz.

Müze Üyelikleri sayesinde sanatın nabzını tutarken, sanat kurumlarına destek de vermiş oluyorsunuz. İster kendinize, ister sanatla iç içe yaşamayı seven tanıdıklarınıza avantajlarla dolu bir Müze Üyeliği hediye edebilirsiniz.

Üyelik bilgileri için tıklayınız:

Arter

CerModern

İstanbul Modern

OMM (Odunpazarı Modern Müze)

Pera Müzesi

Sakıp Sabancı Müzesi

(Belirtilen şartlar ve fiyatlar 2024 senesine kadar geçerlidir.)

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.