Sıkça Sorulan Sorular

Art50.net’te neler yapabilirim?

Art50.net sanatseverler için oluşturulmuş bir alışveriş ve iletişim platformudur. Seçkilerimizden farklı tarzlarda eserlere ulaşıp, beğendiğiniz sanatçıların eserlerini satın alabilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz eserlerle online koleksiyonlar oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Artlog bölümümüzdeki özel içerikler sayesinde sanat dünyasını yakından takip edebilirsiniz. E-bülten listemize kayıt olarak, güncellemelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Eser satın alabilmek için üyelik oluşturmak zorunda mıyım?

Hayır, Art50.net’te alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olduğunuz takdirde, birçok yeniliğin yanı sıra, size özel promosyonlardan haberdar olursunuz.

Art50.net’e nasıl üye olabilirim? Üyelik avantajları nelerdir?

Art50.net’e (varsa) Facebook hesabınız yoluyla veya e-mail adresiniz ile pratik şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra Art50.net’ten eser satın alırsanız, fatura adres bilgilerinizi daha sonra da kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Profil sayfanızda belirteceğiniz detaylar doğrultusunda, belirli zamanlarda sadece üyelere özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, üyeliğiniz sayesinde kullanabileceğiniz Koleksiyonum özelliği ile beğendiğiniz eserlerden seçkiler oluşturup, anında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz

Koleksiyonum nedir?

Art50.net üyelerinin yararlanabileceği, sanal koleksiyon oluşturma yöntemidir. Koleksiyonum özelliğini kullanarak, sonra kolayca geri dönmek üzere beğendiğiniz eserleri kaydedebilir ve kendi seçkinizi yaratabilirsiniz. Koleksiyonunuza sadece Art50.net sitesinde bulunan eserleri ekleyebilirsiniz. Eserlerde bulunan Koleksiyona Ekle butonuna tıkladığınızda, eserler otomatik olarak koleksiyonunuza eklenecektir. Bu özellik sayesinde hem beğendiğiniz eserlerin satış durumunu takip edebilirsiniz, hem de kendi sanat zevkinizi keşfetme olanağı bulursunuz.

Nasıl online eser satın alabilirim?

Sitemizde beğendiğiniz eseri sepetinize ekledikten sonra adres ve fatura bilgilerinizi yazarak dilediğiniz adrese gönderim sağlayabilirsiniz. Art50.net’te yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz Rapid SSL 256 bit sertifikası ile sağlanmaktadır. Alışveriş güveliğiniz ile ilgili detaylar için linke tıklayabilirsiniz.

Alacağım eserin orijinal olduğunu nasıl bilebilirim?

Sitemizdeki eserlerin her biri sanatçı tarafından imzalı özgünlük belgesi (certificate of authenticity) ile birlikte alıcıya teslim edilmektedir.

Sitenizde hangi ödeme metotları geçerli?

Art50.net’te Kredi Kartı ve banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

Hediye seçenekleriniz neler?

Sevdiklerinize beğendiğiniz eseri alışveriş sırasında talep ettikten sonra, ekstra bir ücret karşılığında, hediye paketi yaptırarak gönderebilirsiniz.

Art50.net sitesi bana başka ne hizmetler verebilir?

Art50.net’te bulunan sanatçıların diğer eserleri ile ilgili bilgi almak, ilgilendiğiniz ama bulamadığınız başka sanatçıları sormak ve sağlayabileceğimiz sanat danışmanlık hizmetlerini öğrenmek için bizimle info@art50.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Sanat hakkında merak ettiğiniz ve bilgi sahibi olmak istediğiniz her türlü konu önerilerini bizimle paylaşabilirsiniz!