The Artist’s Way

Julia Cameron’ın ilk kez 1992’de yayınlanan, aynı yıl uluslararası çok satanlar listesinde kendine yer bulan The Artist’s Way fenomeni, ilk günden bu yana aralarında Elizabeth Gilbert’ın da olduğu birçok sanat dehasına ve milyonlarca okuyucuya yaratıcı bir yolculuğa çıkmaları ve süreç ile amaç arasında daha derin bir köprü kurmaları için ilham veriyor. Julia Cameron’ın benzersiz yaklaşımı, okuyuculara yaratıcılıklarının önündeki engelleri tespit etmelerinde ve baskı noktalarını ortaya çıkarmalarında yardım ediyor. Zihinlerini ve yaratıcı taraflarını serbest bırakmak isteyenler için çeşitli teknikler sunan kitap, okuyuculara kendilerini tanılamaları ve kişisel gelişimleri için bir yol haritası sağlıyor.

The Artist’s Way, Cameron’ın daha yaratıcı olmak için olmazsa olmazları ile başlıyor: Bilinç akışından oluşan üç sayfalık günlük yazma ritüeli “The Morning Pages” ve içimizdeki sanatçıyı beslemek için ayrılmış bir zaman dilimi “ The Artist Date”. Kitap, okuyucuların her bölümü iyice keşfetmelerine yardımcı olacak yüzlerce alıştırma, aktivite ve ipucu içeriyor. Cameron, kişisel yenilenme için devrim niteliğindeki programı ile, okurların tutkuyu yeniden keşfetmesi ve yaratıcı benlikleriyle daha derin bir bağ kurmaları için bir yıl boyunca rehberlik ediyor.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.