My Rembrandt

Birçok sanatçıya ve sanatsevere ilham kaynağı olan, ışık ve gölge ustası Hollandalı ressam Rembrandt ve eserlerinin koleksiyonerler, uzmanlar ve sanat tacirleri tarafından değerlendirildiği ‘My Rembrandt’ adlı belgesel, izleyiciyi eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Yönetmenliğini Oeke Hoogendijk’in üstlendiği belgesel, Rembrandt tutkunu dünyaca tanınan koleksiyonerlerin ve sanat tacirlerinin Rembrandt’ın ve eserlerinin kendileri için ne anlam ifade ettiğini, aralarında nasıl bir ilişki olduğunu ve hangi amaçlarla koleksiyonlarına eklediklerini araştırıyor. Ölümününün üzerinden 350 yıl geçmiş olmasına rağmen hala büyük bir tutku ve beğeniyle alınan Rembrandt eserlerinin alınma hikayeleri hem ilham verici hem de şaşırtıcı gerçekleri belgeliyor. Belgesel sayesinde dahi ressam Rembrandt’ın resimlerine farklı bir gözle bakacak ve ürettiği eşsiz üsluptaki resimleri farklı bir bakış açısıyla değerlendireceksiniz. ‘Yeni’ bulunan Rembrandt tablolarına, diplomatik ilişkilere, tutkulara ve resimleri uğruna verilen zorlu mücadelelere tanık olacağınız ‘My Rembrandt’ belgeselini Amazon Prime’dan izleyebilirsiniz.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.