Biçimler, Renkler, Sözcükler

Ferit Edgü’den “resme bakmayı onlardan öğrendim” dediği şair ve ressamlar üzerine denemeleri derleyen roman, Edgü, Vincent Van Gogh, Pablo Picasso,Henri Matisse, Paul Klee, Rousseau, Georges Braque, Fernand Léger, Salvador Dali, Paul Cezanne, Constantin Brancusi, Marc Chagall, Alberto Giacometti, Francis Bacon ve Nicolas de Staël gibi birçok öncü sanatçının resimlerini tartışıyor. Aynı zamanda bu yolculukta adı geçen şair ve yazarlardan anekdotlar ve eserlerinden örneklerle modern resim sanatını başlangıcından günümüze kendi perspektifinden anlatıyor.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.