Dul Bayan Basquiat

Jennifer Clement’ın özgün anlatımıyla, yeni dönem Amerikan sanatınının önemli isimlerinden biri haline henüz gelmemiş Jean-Michel Basquiat’nın Suzanne Mallouk ile tanıştığı andan itibaren yaşananlar okuyanları sürükleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

New York’un derinliklerinde bu iki örselenmiş çocuk unutulmayacak bir bağlılık, yaratıcılık ve aşkla birbirlerine bağlanmasını konu alan roman, Andy Warhol’dan Francesco Clemente’ye, Madonna’dan Julian Schnabel’e, Keith Haring’e ve Rammellzee’ye varan karakterlere yer vererek okuyucuyu 80’lerin New York sanat dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. 2000 yılında orijinal adıyla yayımlanan Widow Basquiat’yı 2022 yılından itibaren Dul Bayan Basquiat olarak Türkçe okuyabilirsiniz. Daha önce okumadığınız türde bir aşk hikayesine hazırlıklı olmanızı tavsiye ediyoruz.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.