Akademie X: Lessons in Art + Life

Akademie X: Lessons in Art + Life, Marina Abramovic, Carol Bove, Mark Dion, Olafur Eliasson, Dan Graham, Joan Jonas, Miranda July, Bob Nickas, Raqs Media Collective, Neo Rauch, John Stezaker, Richard Wentworth ve Christopher Williams gibi dünyanın dört bir yanında tanınan sanatçıları ve yazarları bir araya getiriyor. Okuyuculara ilham vermeyi ve sanatsal üretime teşvik etmeyi amaçlayan kitap sayesinde, sanat alanında profesyonel kişilerin tavsiyeleri, üretim süreçleri, ilişkileri ve sanat pratikleri üzerine yaşanmış hikayeler paylaşılıyor. Kimi yazarların sanatsal düşünme ve tasarım süreci üzerine de ipuçları ile çeşitli egzersizler önerdiği kitap, genç ve kariyerinde ilerlemek isteyen sanatçılar için son derece faydalı bir rehber niteliğinde. Sanatçıların izlediği yolları, ilginç hikayelerini, ilk ağızdan tavsiyelerini merak eden tüm okuyucular için oldukça yararlı bir kaynak.

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.