The Last Vermeer (Son Vermeer)

Guy Pearce ve Claes Bang’in başrollerini paylaştığı ve Dan Friedkin’in yönetmenliğini üstlendiği “The Last Vermeer”, 2019 yılında vizyona girdi. Jonathan Lopez’in 2008 tarihli “The Man Who Made Vermeers” isimli gerçek olaylara dayanan romanından uyarlanan film, Han van Meegreen isimli sanatçının Nazilere önemli sanat eserlerini satmak suçundan yargılanmasını ve sonrasında gelişen olayları konu ediniyor. Joseph Piller isimli askerin İkinci Dünya Savaşı sonrasında Nazilere satılan Vermeer tablolarının izini sürerken karşı karşıya kaldığı gerçekler ise tarihin en büyük sanat sahtekarlıklarından birini ortaya çıkartıyor. Meegreen’in gerçek Vermeer tabloları yerine kendi ürettiği sahte çalışmalarını Nazilere sattığının ortaya çıkması ile ilerleyen film, izleyicilere yüksek tempolu ve seyir zevki yüksek bir yapım sunuyor. Tarihi referanslar ile dolu bir sanat-gerilim (art-thriller) filmi olan “The Last Vermeer”i Amazon ve iTunes üzerinden izleyebilirsiniz.

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.