Kültür. Sanat. Yönetim.

Akademisyen, küratör ve sanat yazarı Marcus Graf ile sosyal inovasyon, bilim ve toplum ilişkisi, kültür yönetimi alanlarında araştırmalarını sürdüren yazar Ali Güney’in editörlüğünü yaptığı “Kültür. Sanat. Yönetim.” kitabı kültürel diplomasiden, kültür ekonomisine, müze yönetiminden, kültür sanatta sosyal medyayı kullanmaya kadar önemli rehberlik sunuyor.

Yaratma ile sanat ve kültürün arabuluculuğu arasında kültürel köprüler kurma iddiası taşıyan kitap, toplumsal gelişmeye de katkı sunmayı amaçlıyor. Kitap, kültürel diplomasiden kültür ekonomisine, müze yönetiminden kültür ve sanat alanında sosyal medyayı kullanmaya kadar zengin bir içeriğe sahip.

Alanında çalışmalar yapan uzmanları bir araya getirerek referans niteliği taşıyan eserde, “Gökçe Dervişoğlu Okandan, Ebru Yetişkin, Rıdvan Gölcük, Murat Balkara, Mahir Namur, Aylin Seçkin, Ayşe H. Köksal, Ceren Güneröz, Mustafa Kaya, Eda Göknar, Bige Örer, Bengü Gün, Melike Bayık, Suzan Duygu Bedir Erişti, Hatice Utkan Özden, S. Nazlı Ustaoğlu Koyun, Burak Erhan Güngörmüş, Rumeysa Kiger, Uraz Kaspar, Şevket Cem Onat” bölüm yazarı olarak yer alıyor. Sanat ve kültür yönetimi pratiğini, kurumsal sanat yönetimi ve proje yönetimi bağlamında ele alırken kültürün kompleks yapısı, karmaşık bağlantılar arasındaki ağları ve bu bağlamda kültürün yönetimi konusuna ışık tutan “Kültür. Sanat. Yönetim.”, Ketebe yayınlarından temin edilebilir.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.