Artistic Places

Sanat dünyasına ilham veren manzaraları ve mekânları keşfedin: Monet’nin zambaklarla dolu bahçesinde huzuru bulun, bir matbaacının hac yolculuğunda Fuji Dağı’na tırmanın, hayal gücünüzü esnetmek adına Gauguin’le birlikte Güney Pasifik’e yelken açın ya da Chelsea Embankment’ta ışık ve değişen mevsimler üzerine düşünün.

Sanatsal Mekânlar, güzellik, nadir hikâyeler ve kültürel zenginlik arayanlar için Amy Grimes tarafından elle resmedilmiş, çarpıcı bir rehber. Kendinizi anında büyük sanatçıların sığındığı, ilham aldığı ve sanat tarihinin akışını sonsuza dek değiştirdiği mekânlara ışınlanmış hissedeceksiniz.

Çok satan yazar ve sanat tarihçisi Susie Hodge, dünya çapında 25 adet ünlü ve unutulmuş sanatsal rotayı sunuyor ve bunları ilham verdikleri sanatçılarla ilişkilendiriyor. Inspired Traveller’s Guide serisinin tasarımına uygun olarak, her bir girişe Amy Grimes tarafından özel olarak yaptırılan ve ustaları ilk çeken harikaları mükemmel bir şekilde çağrıştıran illüstrasyonlar eşlik ederken, Hodge hem gelenekselin içinde hem de ötesinde aydınlatıcı hikayelerle her bir mekânın merak uyandıran tarihini araştırıyor.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.