All in One’02

Online çağdaş sanat platformu Art50.net ve Galeri Bu’ nun ikinci edisyonunu 9 Ekim – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceği All in One’02, farklı disiplinlerden 37 sanatçıyı bir araya getiriyor. Güncel sanat pratiklerinin ve anlatım biçimlerinin bir arada olduğu zengin bir dile sahip bu sergi, sanat piyasası içinde dolaşımı olan birçok ismin yanı sıra, yeni alternatif isim ve yaklaşımlara yer veriyor. Sergide resim, heykel, fotoğraf, illüstrasyon, tekstil sanatı gibi birçok alandan çalışmalar bulunuyor.

Galeri Bu; sanat piyasasından çözüm ortakları, girişimciler, vakıflar ve farklı kurumlarla iş birliği halinde gerçekleştirdiği sergileri önümüzdeki süreçlerde periyodik olarak devam ettirmeyi amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda 2019 yılında Art50.net ile gerçekleştirdiği All in One sergilerine devam ediyor. Art50.net işbirliği ile oluşan ‘’All in One’02’’ sergisi sanatseverlere sunduğu seçki ile yeni bir keşif alanı açıyor.

Bengisu Bayrak

Çağdaş sanatı yeni kitlelere ulaştırmak ve herkes için sanat dolu bir yaşama aracı olmak amacıyla 7 yıl önce hayata geçen Art50.net, genç ve yükselen sanatçıların ulaşılabilir eserlerine dünya çapında ulaşım ve tanıtım imkanı sağlarken, zamandan ve mekandan bağımsız 7/24 işleyen online bir platform olarak Türkiye sanat piyasası için tamamlayıcı ve destekleyici bir model oluşturuyor. Ulaşılabilir sanatın öncüsü Art50.net ve Galeri Bu işbirliği ile düzenlenen “All in One ‘02” sergisi, sanatçıların farklı dönemlerde yaptıkları çalışmaları ve yeni arayışlarını ortaya koyarken sanat piyasasında son dönemlerde dikkat çeken “ulaşılabilir sanat” olgusunun üzerinde duruyor. Fiziksel ayağı Galeri Bu Pavilion mekanında gerçekleşecek seçki, Art50.net ile online ortamda da ulaşılabilir olacak.

Hemad Javadzade
Hemad Javadzade

Sergide yer alan sanatçılar; Ahmet Ağıllı, Aytaç Beyazgül, Bahar Artan Oskay, Baysan Yüksel, Bedia Ekiz, Bengisu Bayrak, Berk Gürle, Cem Onat, Ceyda Güler, Deniz Defne Acerol, Deniz Doğruyol, Didem Ünlü, Doğa Ünyaylar, Elif Çelebi, Erman Gürcüm, Funda Alkan, Gabriel Vorbon, Gülçin Karaca, Hadra Tanrıverdi Birecik, Haydar Akdağ, Hemad Javadzade, Hilal Can, İ̇smail Sertaç Yılmaz, Kerem Kuşçu, Levent Oyluçtarhan, Lütfiye Kösten, Mert Avadya, Mustafa Sevinç, Müge Ceyhan, Osman Törer, Razi Razavi, Sebastien Shahmiri, Sefa Çakır, Şeyma Barut, Umut Yalım, Vuslat Çamkerten ve Yasemin Keltek.

 

Ziyaret Bilgileri
Galeri Bu Pavilion
Şahkulu, Serdar-ı Ekrem Sok. No:11, 34421 Beyoğlu/İstanbul
Pazar-Pazartesi hariç her gün 12:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
(Galeri Bu Pavilion, 29 Ekim 2021 Cuma günü kapalı olacaktır.)

Detaylı Bilgi
info@art50.net | +90 212 244 2650

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.