The Infinite Conversations HUO

Hans Ulrich Obrist, Publication Fondation Cartier

2014 yılında Cartier Vakfı’nın 30. Yılına özel olarak küratör ve sanat eleştirmeni Hans Ulrich Obrist Sonu Olmayan Konuşmalar adlı Cartier Vakfı ile uyuşan bir sanatçılarla, biliminsanlarıyla ve filozoflarla yapacağı bir konuşma serisi ve sergi programı düşlemişti. Birlikte hayata geçirdikleri bu proje bir kitaba dönüştü. Kitap, bu zamana kadar gerçekleştirilen tüm konuşmalara yer verilirken okuyucuları farklı sanat disiplinleri arasındaki sınırları aşmaya davet ediyor.

Kitapta; Etel Adnan, Adonis, Fernando Allen, Solano Benítez, Ioana Botezatu, Gloria Cabral, Fredi Casco, Michel Cassé, Matthew Clark – UVA, Raymond Depardon, Vinciane Despret, Ticio Escobar, Flix, Élisabeth de Fontenay, Huang Yong Ping, Junya Ishigami, Guillermo Kuitca, François-Bernard Mâche, Freddy Mamani, Benjamin Millepied, Jean Nouvel, Pierre-Yves Oudeyer, Philippe Parreno, César Paternosto, Paul B. Preciado, Éliane Radigue, Patti Smith, Agnès Varda, Cédric Villani, Luiz Zerbini adlı sanatçıların konuşmaları yer alıyor.

 

Sena Arcak Bağcılar

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.