The Gallery of Vanished Husbands

Kurgu okumayı seven, aynı zamanda sanatla da yakın olmak isteyen okurlarımıza New York Times’ın en çok satanlar listesine girmiş yazar Natasha Solomons’un sürükleyici yeni kitabını öneriyoruz. 1960’ların konservatif bir Yahudi ailesinde, kocası kaybolduktan sonra kendini kapana kısılmış hisseden genç anne Juliet Montague, yeni tanıştığı sanatçı sayesinde hayatını tamamen değiştirir. Zorluk içinde biriktirdikleri ile doğum günü hediyesi olarak kendi portresini yaptırmaya karar verir. Bu kararıyla bir anda kendini Londra’nın savaş sonrası sanat dünyasının içinde buluveren Juliet yeni sanatçıları keşfetme yeteneği ile ünlenir. Sanat eserleri ile dolu bu tarihi macerayı becerikli yazarın kaleminden dinlemekten çok keyif alacaksınız.

Bu kitabı amazon.com‘dan sipariş verebilirsiniz.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.