The Best Offer (En İyi Teklif)

İzleyiciyi Avrupa’nın en bilinen müzayede evlerine götüren ve çok yüksek fiyatlardan eserlerin satıldığı açık arttırmalara tanıklık ettiren film, alanında oldukça başarılı, tanınan ve saygın bir sanat uzmanı olan Virgil Oldman’ın (Geoffrey Rush) bilmecelerle dolu hikayesini anlatıyor. Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks) adlı gizemli bir kadının, ailesinden kalan sanat ve antika koleksiyonunu açık arttırmada satmak istemesi üzerine Oldman’ı aramasıyla filmde kırılmalar başlıyor. Açık arttırma işi için, Oldman ile çalışmaya başlayan esrarengiz kadın, sanat uzmanının hayatını da değiştirmeye başlıyor. Oldman’ın kadına aşık olmasıyla birlikte olaylar gelişiyor. Giuseppe Tornatore’nin yönetmenliğini yaptığı film, oyunculukların yanı sıra zengin görselliği ve müzikleri ile de izleyiciyi oldukça etkiliyor. En İyi Teklif (The Best Offer) filmini amazon prime’dan izleyebilirsiniz.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.