Out There Design, Art, Travel, Shopping

Popülerliği hızla artan dekoratör, küratör ve “zevk yaratıcısı” diye tabir edilen Maria Gabriela Brito’nun çağdaş sanat ve dekorasyonun nasıl birleştirileceği konusundaki fikirleri çok ses getirmekte. Kurucusu olduğu Lifestyling adlı sanat odaklı iç mimarlık hizmetleri sunan şirketinde gerçekleştirdiği projeler The New York Times, Time Magazine, Elle Magazine gibi dergilerde yer aldı. Gwyneth Paltrow’un kurucusu olduğu Goop adlı bloga dekorasyon ve koleksiyonerlik hakkında yazılarıyla katkıda bulundu. İlk kitabı olan Out There: Design, Art, Travel, Shopping’de Brito, çalışmalarına ilham veren çağdaş sanatçıları, New York’ta dekore ettiği sekiz evin detaylarını ve takipçisi olduğu galeri, dükkan ve otellerin listesini akıcı ve esprili bir dille sunuyor. Tutku dolu sanat dekoratörünün hayatının perde arkası niteliğindeki bu kitabı okurken evinizi sanat ile donatmak isteyebilirsiniz!

Bu kitabı amazon.com‘dan sipariş verebilirsiniz.

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.