Berardo Koleksiyonu Müzesi

Portekiz’in Lizbon kentindeki en önemli modern ve çağdaş sanat müzelerinden biri olan Museu Colecção Berardo (Berardo Koleksiyonu Müzesi) 2007 yılından beri sanatseverlere hizmet ediyor. Koleksiyoner ve iş adamı Jose Berardo’nun koleksiyonuyla birlikte kurulan ve onun ismini alan müzede Joan Mitchell, Jackson Pollock, Albert Glezies, Pablo Picasso, Ana Hatherly gibi çağdaş sanatın her alanından sanatçılara ait eserler var.

Bin eserin üzerindeki koleksiyonda sürrealizmden pop-art’a, minimalist akımdan kavramsal sanata kadar geniş bir skalada yapıtlar bulunuyor. Berardo’nun sanatçılara ve sanat kuruluşlarına ilham vermek ve eserleri herkesle paylaşmak için kurduğu müze Portekiz’e yolu düşen sanatseverlerin mutlaka uğraması gereken yerlerden biri.

 

  If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
   Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.    Love, Share, Live with Art

    Turkish and world art market, new works and artists
    Subscribe to our newsletter to follow us closely.