Gösterilen sonuç sayısı: 2

Vuslat Çamkerten


1982 İzmit doğumlu Vuslat Çamkerten, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe eğitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisans eğitimini tamamladı. İlk romanı “Ona Çok Benziyorum” 2019’da yayımlandı. “Sonu Gelmiş Ülkede, Bir Drag Queen Hikayesi” isimli öyküsü 2021’de art book olarak sınırlı sayıda ve koleksiyonluk basıldı. Öyküleri ve düşünce yazıları Varlık, Notos, Öykü Gazetesi, Altzine, Psikeart dergilerinde yer aldı. Yazar ve illüstratör olarak işlerini üretmeyi ve sergilemeyi sürdürüyor. Aynı zamanda çocuklar için felsefe dersleri veriyor ve yetişkinler için yaratıcı yazarlık alanında atölyeler yürütüyor.

Satışta olan eserler

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.