İsmail Sertaç Yılmaz

1990 İstanbul doğumlu İsmail Sertaç Yılmaz, sanat kariyerine şiirle başladı. 2018 yılında “İyi Yetişmiş Bir Hayvan” isimli şiir kitabı Sub Yayım tarafından yayımlandı. Bu kitabı 2019 yılı içinde yine Sub Yayım tarafından “Use Poetry”, “Çin Yemeği Yemek”, “Banço İçin Şarkılar”, “Ev Kayıtları” ve “Beni vurma. Ben sadece piyanistim” isimleriyle yayımlanan illüstratif kitaplar takip etti. 2020’de Richard Brautigan’a ait olan San Francisco şiirini resimledi ve sınırlı sayıda The Poet House tarafından yayımlandı. Şiiri illüstrasyonla buluşturan bu yaklaşımı yıl içinde “Ölü Parti” isimli kitabı ile devam etti. Mart 2019’dan beri kurucusu olduğu small press The Poet House ile yaratıcı yayımcılık yapıyor.

2021 Buraya Nasıl Geldik – Archerson
2020 Step İstanbul
2021 A1-108 Seçkisi, Galeri Bu – İstanbul


    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.