Gösterilen sonuç sayısı: 14

İrem Yılmaz

1996 İstanbul doğumlu İrem Yılmaz, 2021 yılında Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Plastik Sanatlar ve Resim Bölümü’nde de yan dal eğitimini tamamladı.

‘’Sanat benim için en güçlü iletişim aracıdır. İnsanların içinde bulundukları duygu durumlarını gözlemleyerek, bunları sanatımla ifade etmek ilham kaynağım diyebiliriz. İnsan sürekli hisseden bir varlıktır. Yaşamı boyunca olaylar karşısında farklı tepkiler ve duygular ortaya koyar. Fakat günlük yaşamın karmaşasında bazen duygularımızı anlayamadığımız ve yansıtamadığımız zamanlar ile karşı karşıya kalıyoruz. İşlerimde, duyguların yaşamımızın bir parçası olduğunu ve duygularımızı olabildiğince normalleştirmemiz gerektiğini yansıtmaya çalışıyorum. İnsanın hayata bakışı, yaşamı boyunca sorgulaması, sürekli bir arayış içinde olması, özgürlük tutkusu gibi konuları işlerimde sıkça görmek mümkün. Son işlerimde de sıkça görülen kumaş detayı, kimi zaman bedeni örterek duygunun gizemini kimi zaman da direkt duygunun kendisi olarak karşımıza çıkıyor.’’

2022 ART SUNDAY, Pg Art Galeri & TOG, Pg Pop Up – İstanbul
2022 Eskiz, Atölyede Kalanlar, Kadıköy Belediyesi Gençlik Sanat Merkezi
2022 Base İstanbul

Satışta olan eserler
Satılan eserler
Satıldı
Sanatçı
İrem Yılmaz

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.