Gösterilen sonuç sayısı: 6

Aytaç Beyazgül

1988 istanbul doğumlu Aytaç Beyazgül, lisans eğitimini laborant olarak tamamladı. Mesleğinin yanında sanat üretimine ara vermeden devam eden sanatçı, üniversite yıllarında sanat eğitimi de aldı. Ortağı ile birlikte kurdukları sanat galerisinde (Gallery11.17) aktif olarak çalışıyor ve bir çok sanatçı ile sergiler düzenliyor.

Doğu kültürünün etkisini gösterdiği Tılsım serisi, sanatçının çocukluğundan günümüze yansıyan sembollerin farklı türevleridir. Sanatçıyı etkileyen geleneksel simgeler, aile büyüklerinin ellerinde ve yüzünde gördüğü, sahip oldukları erkek çocuk sayısını gösterir özellikle yıldız formunda dövmeler ve bugün anlamını bilmediği ve net hatırlayamadığı semboller, sanatçının eserlerinde benzer formlarda karşımıza çıkar.

2021 ODADA, Galeri Bu – İstanbul


Satışta olan eserler
Satılan eserler

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.