Gösterilen sonuç sayısı: 8

Ayşe Gürkaş

1995 doğumlu Ayşe Gürkaş, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim-Baskı Sanatları Bölümü’nden mezun oldu. Baskı, resim, video ve enstalasyon gibi farklı disiplinlerde işler üreten sanatçı, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Resim Bölümü’nde yüksek lisans eğitime devam etmektedir.

Plastik açıdan çözümlemelerini çoğunlukla tuval resmi üzerinde gerçekleştirmekte olan sanatçı, yaşam içerisindeki zeminlerin mekanik, dijital, doğa, birey, makine gibi güncel kavramların içiçe karmaşasından meydana gelmeye başlaması halini irdeler. Yerçekimi, zaman, boyut gibi evrensel fizik kurallarından da çıkış noktaları bulan sanatçı, teknolojinin hızla ilerleyişinin sanatta ve yaşamdaki yansımalarını konu edinirken bireyin dijitalleşen dünya içerisindeki kimliğine, konumuna, kaygılarına ve hazlarına odaklanır.

2023 Bir Başka Hikaye, Küratör: Ayşe Jaber, Loft Art Project
2022 Base İstanbul
2019 Dinamizmi Kutlamak, Art50.net ile, Swissôtel The Bosphorus – İstanbul
2019 Mixer Sessions IV – İstanbul
2019 Art Travel Uluslararası Jürili Karma Sergi – Selanik
2018 İki Nokta, kişisel sergi, Anadolu üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Galeri G
2017 Küçük Şeyler, karma sergi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi
2017 Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Yılsonu Karma Sergileri

Satışta olan eserler
Sanatçı
Ayşe Gürkaş
 3.500,00 +KDV
Sanatçı
Ayşe Gürkaş
 8.000,00 +KDV
Sanatçı
Ayşe Gürkaş
 10.000,00 +KDV
Sanatçı
Ayşe Gürkaş
Satılan eserler

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.